Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

MERX на KIFF-2016. Стильні меблі, нові рішення

З 9 по 12 березня компанія MERX взяла участь у найбільшому в Україні міжнародному форумі меблів та інтер'єру KIFF-2016, який проходив у Києві. До уваги гостей виставки компанія представила свої вишукані новинки.

Так, відвідувачі змогли побачити нові моделі напряму «Кухонні меблі» – кухні Stella, Boston і Virginia.

Пастельні тона, натуральне дерево, різьблений декор, високі фасади та велика кількість скляних елементів. Світлі та комфортні новинки підкорюють майже з першого погляду й викликають тільки одне бажання: почати готувати. Відразу. Тут і зараз.

Виконані в різних стилях (класичний, кантрі, американський шейкер), кухні Stella, Boston і Virginia ідеально впишуться в будь-який інтер'єр.

Підтверджуючи свою високу якість, модель Virginia була відзначена в рамках форуму KIFF-2016 почесною нагородою «BEST MEBEL UA 2016» у номінації «Кухня в класичному стилі».

Замислитися над тим, а чи не оновити інтер'єр своєї квартири, гостей стенду змусив набір меблів Lounge з колекції Life style, представлений напрямком «Меблі для дому та офісу».

Продумана до дрібниць, дитяча Lounge підкорює своєю неповторною атмосферою, у якій кожен предмет меблів виглядає самобутньо та стильно. Вітальня ж, виконана в стилі модерн, приваблює своїми дизайнерськими рішеннями. А великий комфортний диван – якісним текстилем, м'якістю й оригінальним зовнішнім виглядом.

Сучасні та високотехнологічні меблі Lounge отримали не тільки велику кількість позитивних відгуків, але й були відзначені низкою нагород. Так, дитяча Lounge отримала нагороду «BEST MEBEL UA 2016» у номінації «Набір меблів для дитячих кімнат», а м'які меблі Lounge – диплом «Прогрес та Інновації».

Справжньою перлиною експозиції стала спальня Venezia. Зразок елегантності в поєднанні з функціональністю вона миттєво завоювала симпатію відвідувачів стенду MERX.

Достатньо уваги привернула до себе і ще одна новинка – кабінетна серія Planet. Виконана згідно європейським тенденціям в області дизайну, вона вигідно відрізняється багатим декором і при цьому легкістю, витонченістю форм.

Яскравими акцентами на стенді компанії були й ванні кімнати: чудова Primavera, стримана у своїй красі Casablanca і стильна Fiesta. Поєднуючи в собі елементи класики та модерну, вони чудово доповнили експозицію, надавши їй цілісний і неповторний образ.

Компанія MERX дякує всім за проявлений інтерес до продукції та компанії в цілому. Сподіваємося, що прекрасні моделі надихнули вас на зміни в будинку і наше знайомство переросте в плідну співпрацю.

Розміщено Merx