Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

ПІДНЯТИ ВІТРИЛА! ХI МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ MERX!

26-28 червня пройшло під променями теплого одеського сонця, де на березі Чорного моря співробітники і дилери компанії зібралися в затишній, домашній обстановці, щоб обговорити плани на майбутнє, нові стратегії розвитку і, звичайно ж, просто провести час разом.

Офіційним відкриттям форуму стала конференція «Хто флот має, той морем володіє», на якій директори та співробітники компанії виступили з презентацією результатів, успіхів їх напрямів за поточний рік. Під час конференції учасники ділилися досвідом про останні інноваційні рішення в створенні меблів, обговорювали оновлену продукцію MERX і плани на 2015-2016 роки.

Після вітального слова власника компанії, Олег Волков, генеральний директор MERX, підбив основні підсумки 2014-2015 років, розповівши про новинки, успіхи та майбутні вектори розвитку компанії.

Так, важливою подією в житті компанії за поточний рік стало об'єднання виробництва, що було підкреслено Олександром Бойком, директором виробництва MERX. «Незважаючи на колосальні обсяги, ми змогли перевезти виробництво всього за один місяць. А це 54 одиниці обладнання та понад 86 фур!». На думку пана Бойка, такі зміни позитивно позначаться на ефективності та результатах виробництва компанії.

Серед важливих подій компанії також варто відзначити роботу над новою дизайнерською програмою створення електронних каталогів «2020 Design», що дозволить створювати абсолютно нові ескізи інтер'єрів, високої якості, з дотриманням усіх нюансів і особливостей приміщення.

По закінченні конференції гості форма могли обговорити хвилюючі їх питання за круглим столом.

Серйозні розмови в легкій атмосфері...

«ХI форум дійсно відрізняється від усіх попередніх. Позбавлений недоречного в сьогоднішніх реаліях пафосу, він був сімейним. Адже хто сказав, що подія такого масштабу має бути серйозною та офіційною? Легкі нотки іронії і певної «несерйозності» ще нікому не зашкодили! Ми ж в Одесі», – коментує Олена Листопад, директор напрямку «Меблі для дому та Офісу». 

І справді, чи то пустотливе сонце і шум моря, чи то загальне бажання всіх хоч на пару днів, але втекти від міської суєти і робочих буднів, з самого початку створило яскравий настрій форуму. Безумовно, це не завадило проводити круглі столи та дискутувати, часом дуже палко і жваво... Однак південний настрій завжди брав гору над робочими емоціями!

Морський вечір

28 червня видалося найбільш насиченим, тому що крім спортивних змагань, настільних ігор та майстер-класу з приготування справжнього узбецького плову, головною подією стала морська гала-вечеря.

Виступи артистів, запальна дискотека 80-х і теплий морський вітерець створили надзвичайно розслаблену, спокійну атмосферу. Всі партнери MERX були відзначені пам'ятними дипломами, так само як і переможці спортивних змагань, що продемонстрували, що таке справжній командний дух! Не залишилися без уваги і переможці картярських ігор, які зуміли зарядити всіх азартом і здоровим суперництвом.

Ближче до півночі гості гала-вечері вийшли до моря, щоб в єдиному пориві пустити в небо сотню кульок, що світяться в темряві, які ще довго висвітлювали небо, віщуючи, як нам здається, тільки хороші зміни. Феєрверки, море позитивного настрою, танці до опівночі – так закінчився ХI МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ MERX, що поклав початок добрим, сімейним зустрічам.

Вікторія Королькевіч, Харків, напрям «Меблі для дому та офісу»

Що Вам особливо запам'яталося під час форуму? Що вразило, порадувало?
Запам'яталася, в першу, чергу тепла, дружня атмосфера форуму. Можливість поспілкуватися з колегами і партнерами. Сподобалося неформальне ставлення організаторів свята до підготовки заходів. Також порадувала кількість учасників, в даний час далеко не всі можуть собі дозволити витрачатися на розваги. Але, мабуть бажання побачитися та поспілкуватися досить велике.

 

Розміщено Merx