Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Бізнес-ідеї від меблевої компанії MERX

27-28 березня компанія MERX провела конференцію «Бізнес-ідеї від меблевої компанії MERX», в рамках якої представники напряму «Кухонні меблі» зробили презентацію своїх новинок. Кухні «П'ємонт», «Сієна» і «Фабіана» здивували не тільки своєю красою і витонченістю, а й розмаїттям фактур і колірних рішень. 

Важливою стала новина про те, що з цього року кухонний напрям MERX розширює сферу своєї діяльності, розпочавши виробництво ванних кімнат. Починаючи від суворого мінімалізму і закінчуючи палацовою розкішшю, ванні MERX прийдуться до смаку навіть самому вимогливому клієнтові. Так, завдяки даній події наша компанія може пропонувати клієнтам готові інтер'єрні рішення для всього будинку, включаючи і ванну кімнату. 

Також ми представили нові технічні особливості, фактури і кольори, які здатні значно поліпшити й удосконалити як зовнішній вигляд, так і функціонал нашої продукції. Мета MERX сьогодні це лояльність перед клієнтами. Покращуючи наші кухні ми намагаємося зробити їх максимально краще, адже всі зміни відбуваються тільки через і для клієнтів.

Розміщено Merx