Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

23-й Пробіг під каштанами: Разом до Перемоги!

Перший день літа ознаменувався яскравою і радісною подією – 23-им спортивно-благодійним «Пробігом під каштанами». Більш 7 000 чоловік прийшли на Михайлівську площу, об'єднані єдиною метою – допомогти маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Серед сотень команд і тисяч бігунів теплі, пустотливі промені літнього сонця зустріли і команду MERX. Не тільки співробітники компанії, але і їх сім'ї і дітки прийшли підтримати команду, вболівати за учасників і, найголовніше, допомогти тим, на чиї тендітні плечі випало нелегке випробування – вроджений порок серця.

«Команда діток – ось приклад для наслідування! Вони перемогли порок серця і тепер настільки енергійні, такі завзяті, що готові, як мені здається, пробігти всі 5 км! А багато хто з нас, фізично здоровихтаі міцних офісних співробітників, і 300 метрів не здолає», – коментує Дмитро Гудков, керівник відділу проектних продажів MERX.  

Хочеться відзначити наймолодшого та найспортивного учасника команди MERX – 10-річного Іллю, який першим серед усієї команди фінішував і був готовий продовжувати бігти! За спортивні досягнення та бажання допомагати іншим MERX нагородила Іллю грошовим призом. Сподіваємося, що попереду в нього ще багато перемог! 

Великою честю для MERX стала можливість бути партнером «Команди Мужніх», учасників на візках, які своїм прикладом надихають мільйони українців.

«Спасибі вам за участь, допомогу і за ту позитивну енергію, якою ви нас заражаєте! Ви  –  герої Пробігу!» – сказала Олена Листопад, директор напрямку «Меблі для дому та Офісу» MERX у своєму вітальному слові.

Цього року «Команду Мужніх» прикрасила своєю участю чарівна спортсменка – єдина дівчина в команді! У заїзді також брали участь діти, чиє бажання допомогти іншим варте захоплення!

«У 2014 році наша компанія вперше взяла участь у Пробігу не тільки зі своєї корпоративною командою, але і виступила партнером «Команди Мужніх». Це були незабутні, добрі, яскраві емоції, які хотілося повторити і знову відчути! І цього року було ще краще!» – говорить Олег Волков, генеральний директор MERX.

Ми щиро вітаємо переможців забігу Мужніх, а також усіх, хто цього року простягнув руку допомоги маленьких пацієнтам, адже поки їх серця б'ються, ми можемо вірити і сподіватися, що їх майбутнє буде краще, над головою буде мирне небо, а сонце освітлюватиме щасливу і довгу дорогу життя.

Більше фото дивіться на офіційній сторінці MERX в Facebook

 

Розміщено Merx