Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Дій! Перемагай! Допомагай разом з MERX! MERX – партнер Пробігу під каштанами

1 червня 2015 MERX знову вийде на старт благодійного «Пробігу під каштанами». За традицією, започаткованою компанією минулого року, MERX виступить спонсором «Команди Мужніх» – учасників на візках, які своїм прикладом надихають мільйони українців. 

Учасники «Команди мужніх» – це люди, які змогли довести і показати, що щире бажання бути здоровим і красивим може подолати будь-які негаразди. Займатися спортом, брати участь у змаганнях, досягати високих цілей, спілкуватися і насолоджуватися життям – для мужніх учасників Пробігу це норма життя, незважаючи ні на що. Важливо, що «Команда Мужніх» виходить на старт не заради себе і не для того, щоб привернути увагу до людей з обмеженими можливостями, їх мета, як і мета всіх учасників Пробігу, допомогти маленьким діткам, на чиї тендітні плечі випало нелегке випробування – вроджена вада серця. Саме тому щороку «Команда Мужніх» викликає загальний тріумф і шквал оплесків, що не вщухає до самого фінішу.

«Минулого року наша компанія вперше взяла участь у Пробігу не тільки зі своєї корпоративної командою, але й стала  партнером «Команди Мужніх». Це були незабутні, добрі, яскраві емоції, які хочеться повторити і знову відчути! Бути спонсором «Команди мужніх» – честь для нашої компанії», – говорить Олег Волков, генеральний директор MERX.

MERX також збирає свою корпоративну команду, щоб разом пробігти символічні 5 км під теплим літнім сонцем! Корпоративна команда – ще один спосіб допомогти маленьким пацієнтам Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, адже чим більше команд, учасників та гостей Пробігу зберуться 1 червня разом, тим більшою вже через рік стане «Команда мрії, що збулася» – команда діток, які змогли перебороти ваду серця!

Запрошуємо всіх 1 червня бігти разом з нами!
P.S. Цього року 1 червня (понеділок) – вихідний! 

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОБІГ ПІД КАШТАНАМИ

 

Розміщено Merx