Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

MERX – 20 РОКІВ ЛІДЕРСТВА ТА ІННОВАЦІЙ!

З 8 по 16 жовтня 2013 відбувся ювілейний Х Міжнародний форум MERX, що зібрав понад 100 учасників. Цього року компанія вирішила відійти від стандартних форматів і провести форум під час круїзу по Середземному морю на лайнері COSTA FAVOLOSA. Протягом тижня співробітники компанії, дилери з усієї України, країн СНД, США та багатьох інших, партнери MERX не тільки весело проводили час, насолоджуючись сонцем і приємним спілкуванням, але і підводили підсумки року, який по-справжньому особливий для MERX, адже саме цього року компанія відзначає 20-й День народження. 

«Особистий підхід до покупця – запорука успіху!» 

Конференція «MERX – 20 років лідерства та інновацій» стала офіційним відкриттям форуму, на якому директора компанії виступили з презентацією результатів, успіхів і цілей їх напрямів за поточний рік. Під час конференції учасники ділилися досвідом про останні інноваційні рішення в створенні меблів і обговорювали нові колекції і оновлену продукцію MERX. 

Так, Олена Листопад, директор напрямку «Меблі для дому» і «Меблі з Італії та Франції» зробила особливий акцент на індивідуальному підході в мережі салонів MERX. Вона підкреслила, що кожен клієнт, потрапляючи в салон MERX, занурюється в атмосферу домашнього тепла, адже вся експозиція побудована за принципом інтер'єрного рішення.

Підсумки конференції підвів Олег Волков, комерційний директор MERX, який коротко резюмував такі досягнення компанії за останні 20 років, як участь в українських і зарубіжних виставках; багаторічну співпрацю з провідними світовими брендами меблевого бізнесу, що дозволило MERX вийти на міжнародний рівень; великий модельний ряд і багато іншого. 

Проте, на думку Олега Геннадійовича, основне, що зараз важливо – це соціальна відповідальність перед клієнтом. Сучасний споживач – це людина, яка йде в ногу з часом і яку дуже складно здивувати і зацікавити. Саме тому MERX пропонує унікальний продукт, що відрізняється від інших своєю функціональністю, якістю і красою. 

«MERX не стоїть на місці. Щороку оновлюється і вдосконалюється технічна база компанії, каталоги, матеріали, поліпшуються цехові потужності. Крім цього компанія активно розвиває дилерську мережу, а це ринок збуту», – прокоментувала конференцію Ольга Маракуліна, дилер MERX в Луцьку.  

Незабутні види і національні танці! 

Незважаючи на серйозний привід, форум проходив у легкій атмосфері, де було місце справжній барвистій вечірці «Вечір міжнародної пісні і танцю» з національними костюмами, танцями і, безумовно, традиційним короваєм і салом, яким пригощали всіх бажаючих. 
А ось насичена програма нікому не давала занудьгувати, адже всього за кілька днів співробітники та гості MERX мали можливість відвідати такі історичні країни як Іспанія, Мальта та Італія, що вразили своєю величчю! 

Символи MERX 

Закриття форуму ознаменувалося вишуканою подією – Гала-вечерею в стилі Blacktie, під час якої було проведено урочисте нагородження співробітників і партнерів MERX пам'ятними Дипломами Лідера. Особливою подією вечора став благодійний аукціон, де на торги були виставлено три лоти, які дуже символічно відображали основну ідею MERX. 

Мініатюрне крісло ручної роботи, покрите сусальним золотом – символ того, чим саме займається компанія; картина із зображенням українського вінка і різнокольорових шовкових стрічок, на кожній з яких учасники могли написати своє ім'я або побажання – символ чесного партнерства і відкритого ставлення до клієнтів; і сувенірна лялька в традиційному українському костюмі – підтвердження того, що MERX – українська компанія і завжди буде в першу чергу саме вітчизняним брендом. 

Так, золоте крісло дісталося Віктору Григорашу, дилеру з Києва, картина «MERX в твоєму серці» Інні Рязановій з Рівного, а красуня-лялька поїхала в далекий Киргизстан. Всі зібрані під час аукціону кошти компанія MERX пожертвує на благодійність. 

Менше ніж за тиждень учасникам форуму вдалося відвідати 6 дивовижних міст, від душі натанцюватись і насміятися, засмагнути під променями середземного сонця і, звичайно ж, довести, що 20 років лідерства та інновацій – не тільки сучасні виробничі потужності й перевірені матеріали, це, в першу чергу, відповідальність перед партнерами та клієнтами.

Розміщено Merx