Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

XII Міжнародний Форум MERX. Яскравий. Незабутній

У кожної сім'ї є традиції. Наприклад, спільні недільні сніданки, поїздки за місто або похід у кіно. Перевірені часом, вони очікуються з великим нетерпінням, і коли передчуття виправдовуються, відчуття щастя дійсно стає повним. Своя традиція є і в компанії MERX: щороку велика меблева родина, у яку входять дилери не тільки з України, але й з усього світу, збирається разом. Відпочивати, спілкуватися і, звичайно ж, вирішувати ділові питання. Причому кожного разу в новому місці. Адже що, як некомфортна обстановка, сприяє гарному проведенню часу? Тому, беручи до уваги всі фактори, у цьому році очікувану зустріч вирішено було провести на сонячному березі Туреччини. Саме тут з 25 вересня по 2 жовтня 2016 року і пройшов XII Міжнародний Форум MERX.

З України до Туреччини!

За традицією перший день Форуму відкрила вечірка «З Україною в серці!». Справжні українські частування (куди ж без сала!) та напої, велика кількість яскравих нарядів і незмінно гарний настрій – було все. Щодо українських народних пісень, то вони на просторах турецького берега лунали до пізньої ночі...

Віддавши данину поваги давній історії Туреччини, другий день Форуму пройшов у стилі «1000 і 1 ночі». Костюмований вечір під традиційні турецькі закуски, запаморочливий танець живота й чарівливий східний настрій... Не дивлячись на чисельні відмінності, в одному Україна та Туреччина схожі точно – в обох країнах багата культура, коріння якої сягають далеко в глибини історії... Традиції, гідні поваги.

Форум XII. Прогнозувати і перемагати в світі Хаосу!

У період нестабільності та зміни вектора розвитку бізнесів, компанії змушені пристосовуватися до змін, які диктують обставини. Епоха сили дійшла кінця і тепер перемагає той, хто зміг використати всі наявні ресурси, щоб підлаштуватися та навчитися працювати саме в таких умовах, які реальні тут і зараз. Даний період можна легко назвати світом Хаосу, де звичне прогнозування та аналіз не працюють, однак для компанії з багаторічним досвідом роботи Хаос – це Виклик. За 23 роки компанія MERX пережила злети й падіння, і теперішню кризу не розглядає як загрозу для своєї меблевої сім'ї. Саме такою була основна тема конференції Форуму, яка плавно перейшла в круглий стіл.

Так, компанія розширює дилерську мережу і готується оформити партнерські угоди з колегами з Австралії. Варто зауважити, що на XII Форумі серед численних українських дилерів були присутні партнери компанії з Молдови, Туркменії та Казахстану. І це тільки мала частка країн-членів сім'ї MERX.

Компанія продовжує розширювати модельний ряд своєї продукції і готує до виробництва новинки – спальні «Поема» і «Модерн», вітальню «Венеція», більше десяти новинок м'яких меблів і комплексних рішень для офісних приміщень; до виробництва готуються новинки напряму «Кухонні меблі» – кухні в стилі лофт і мінімалізм. Також у цьому році компанія підкорила Дубаї! Напрямок «Меблі для HoReCa і ресторанів» умеблював ресторан відомої мережі Salateira, розташований у Business Central Towers (ОАЕ, Дубаї).

А ще MERX відсвяткувала приємний ювілей – 10 років успішної роботи студії кухонь у Нью-Йорку! Незважаючи на труднощі сучасного світу, компанія продовжує працювати та розвиватися, удосконалюючи виробничі потужності і, звичайно ж, з кожним роком збільшувати й без того свою велику сім'ю!
 

Трохи ковбойського запалу і спортивних змагань!

Після конференції та круглих столів потрібно було трохи розім'ятися і відпочити. І дві години активних командних змагань у канатному парку «Парк Пригод» зробили свою справу – учасники Форуму неймовірно підбадьорилися! Енергії додала й тематична вечірка «Дикий-Дикий Захід». Одягнені в ковбойські капелюхи та обмундировані пістолетами (пластиковими!), гості витанцьовували під ритмічні мелодії кантрі до самої ночі.


 

Diamond Ukraine

Вінцем насиченого тижня стала офіційна гала-вечеря «Diamond Ukraine», яка підвела підсумки XII Міжнародного Форуму MERX. Презентація «Моє місто», під час якої кожен із учасників презентував своє рідне місто, показавши та розповівши, чим воно таке прекрасне і чому особливе, стала самою зворушливою подією вечора. Варто відзначити презентацію українського Донецька, підготовлену дилерами, які розвивали компанію в колись нашому Донецьку, а тепер розпочали свій бізнес у Києві. Відео «Місто мільйона троянд» змусило зал завмерти, на час забувши про святкові частування. Сльози, які неможливо було стримати, переглядаючи кадри військового Донецька, змінилися шквалом овацій на останніх кадрах презентації... «Усе в нас ще попереду, дорогий мій український Донецьк». Презентація «Моє місто» – можливість ще раз нагадати, що ми всі українці, згуртовані однією ідеєю та любов'ю до своєї землі, незалежно від того, де наше рідне місто, в окупованому Донецьку або на широких пагорбах Києва.

Усі учасники XII Форуму були нагороджені пам'ятними дипломами та подарунками, навіть найменші учасники (дітки доларів) не залишилися без подарунків, адже вони – наше майбутнє, майбутнє великої та дружньої сім'ї.

Підбиття підсумків

Вісім днів. Рівно стільки тривав XII Міжнародний Форум MERX. Яскравий. Пам'ятний. Форум, на якому кожен із присутніх не тільки з користю провів час, але й знову відчув себе членом однієї великої родини. Меблевої родини MERX.

Розміщено Merx