Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Тренінг «Знання продукту "Меблі для дому MERX"». Підсумки

У період з 9 по 11 лютого в центрі меблів MERX відбувся тренінг «Знання продукту "Меблі для дому MERX"». Протягом трьох днів учасники заходу мали змогу не тільки ознайомитися з меблевими новинками, їх технічними характеристиками, перевагами та особливостями, а й обговорити актуальні на сьогоднішній день питання. Перспективи розвитку напрямку, моделі, які знаходяться у виробництвы, їх конкурентні переваги й цінова політика... Розглядалося практично все. Навіть процес виробництва меблів. Екскурсію по меблевій фабриці й ознайомлення з окремими технологіями та матеріалами провів начальник виробництва MERX.

Різноманітна та насичена, програма тренінгу тримала учасників у тонусі постійно. Так, наприклад, ознайомитися з технологіями роботи очікувань замовника можна було на семінарі «Підвищення кваліфікації продавця. Нові технології» бізнес-тренера Миколи Олійника. А дізнатися, що унікального створено для комфортного відпочинку наймолодших, – під час презентації нового каталогу дитячих меблів.

На завершення заходу – підведення підсумків конкурсу на кращий рендер розміщення меблів MERX у програмі RRO10 і нагородження переможців.

Розміщено Merx