Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

MERX у ТЦ «4ROOM». З першим ювілеєм!

Сьогодні салон MERX в ТЦ «4ROOM» відзначає свій перший ювілей – 5 років з дня відкриття! Невеликий, затишний... Він завжди готовий запропонувати своїм відвідувачам стильні новинки та яскраві комплексні інтер'єрні рішення напряму «Меблі для дому». Останні, до речі, є гордістю салону. Тому підібрати необхідні меблі для дому або квартири в єдиному стилі вам не складе неяких труднощів. Адже всі вони представлені ​в одному місці.

Різноманітні за своєю формою, кольором й оббивкою м'які меблі, ліжка, всілякі столи та стільці, спальні гарнітури, дитячі... Асортимент товару настільки широкий, що меблі на свій смак тут знайде кожен! І навіть ті покупці, хто прийшов сюди в пошуках комфортних моделей кабінетів для свого будинку або офісу. Естетично привабливі, багатофункціональні вони відразу ж звернуть на себе увагу та навряд чи когось залишать байдужим. Зроблені з душею, всім своїм зовнішнім виглядом вони доводять те, що робочий процес може приносити задоволення.

До 30 квітня 2016 року включно салон святкуватиме День народження та даруватиме додаткові знижки всім своїм відвідувачам! Приходьте. З нетерпінням чекаємо вас у гості!

Розміщено Merx