Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Офіційні умови конкурсу «ДИЗАЙН ВЕСНА 18»

У період з 15 травня по 25 липня 2017 року включно до участі в конкурсі приймаються заявки молодих дизайнерів або студентів (18-25 років, громадян України), які пройшли попередню реєстрацію.  

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ТА ПОДАННЯ РОБІТ

  • Усім учасникам необхідно пройти обов'язкову реєстрацію на офіційній сторінці конкурсу www.merx.ua/contest з 15 травня по 25 липня 2017 року включно.
  • 4 серпня 2017 року о 10.00 за адресою м. Київ, вул. Солом'янська, 1, Центр меблів MERX, всі зареєстровані учасники прослухають вступну лекцію та виконають тестове завдання. Детальна програма буде оголошена на офіційній сторінці конкурсу www.merx.ua/contest.
  • 22 серпня 2017 року – підведення підсумків тестового завдання.
  • з 02 по 06 вересня 2017 року конкурсанти, які успішно виконали тестове завдання, прослухають лекції та візьмуть участь у  тематичних семінарах за участю провідних представників індустрії та ринку й отримають конкурсне завдання.

Термін виконання конкурсного завдання – з 7 вересня по 22 жовтня 2017 року включно.

• Виконане завдання необхідно надіслати на e-mail: contest@merx.ua з поміткою «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» до 22 жовтня 2017 року включно.
До розгляду приймаються роботи в електронному вигляді, які дають необхідне уявлення про проект і відповідають вимогам завдання, а також надіслані в терміни проведення конкурсу.

У конкурсі беруть участь 3D проекти кухонь з описом використаних матеріалів та фурнітури, зазначенням кольорів за шкалою RAL або NCS, наповненням секцій пропонованої побутовою технікою, згідно виданим завданням.

Для участі в конкурсу приймаються роботи:
Від 3 та 5 візуалізацій у форматі (Png). Розміром від 1600 до 2000 pixels по широкій стороні. 

ВИЗНАЧЕННЯ ФІНАЛІСТІВ


• У період з 22 по 24 жовтня 2017 року професійне журі конкурсу підводить підсумки конкурсу.
25 жовтня 2017 року журі оголошує фіналістів, чиї роботи відповідають критеріям відбору: дизайн, технологічність та ергономіка.
• У період з 26 жовтня по 15 листопада фіналісти вдосконалюють свої проекти в тісній співпраці з менторами конкурсу. Детальна інформація буде оголошена на офіційній сторінці конкурсу www.merx.ua/contest.
28 листопада 2017 року серед трьох фіналістів професійне журі визначить 1, 2 і 3 місця.

Місце проведення офіційної церемонії нагородження буде оголошено ближче до дати проведення на офіційній сторінці конкурсу www.merx.ua/contest.

Розміщено Merx