Замовити дзвінок Адреси салонів
Адреси салонів

Конкурc завершено. Фіналісти оголошені!

Друзі, конкурс молодих дизайнерів «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» підійшов до кінця і ми готові назвати його переможців.

Отже, увага... кращими з кращих стали:

1 МІСЦЕ

Борисов Андрій, м. Київ

2 МІСЦЕ

Дегтярьова Христина, м. Херсон

3 МІСЦЕ

Лисих Аліса, м. Львів

Як зазначають члени журі, фіналісти конкурсу «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» гідно впоралися з поставленим завданням і на прикладах своїх робіт ще раз довели, що вони горять бажанням вчитися, сповнені нових ідей і готові підкорити не одну нову вершину у світі дизайну меблів.

Нагадаємо, що крім грошових призів і подарунків від партнерів Конкурсу, переможці 1-го, 2-го та 3-го місця відвідають завод компанії Blum у м. Дорнбірн (Австрія) і презентують свої проекти на Міжнародному меблевому форумі KIFF 2018. Крім цього роботи фіналістів будуть розміщені на сторінках видань «Domus Design» та «Идеи Вашего Дома».

Кажуть, дорогу здолає той, хто йде, тому бажаємо всім хлопцям та дівчатам, які брали участь у конкурсі «ДИЗАЙН ВЕСНА 18», не зупинятися на досягнутих результатах і впевнено рухатися вперед до поставленої мети. 

P. S. Окреме спасибі всім партнерам і членам журі! Завдяки вашій підтримці та виконаній роботі конкурс «ДИЗАЙН ВЕСНА 18» вийшов цікавим, динамічним і насиченим корисною для учасників інформацією.


     

Розміщено Merx